Moto Mikołaje i moc atrakcji w Galerii Sudeckiej

0

Arizona24.eu

Niedzielny dzień był bardzo wyjątkowy pod względem atrakcji. Od godziny 12 do godziny 16:00 rodziny z dziećmi przybyły do Galerii Sudeckiej gdzie, spotkać można było Św. Mikołaja wraz ze Śnieżynkami oraz Elfami.

MotoMikołaje czyli uśmiech na dziecięcych buziach

W całym przedwsięwzięciu brała również udział Grupa Motocyklowe Karkonosze, która to pod szyldem MotoMikołaje czynnie brała udział w rozdawaniu słodkich prezentów oraz robieniu sobie zdjęć z dziećmi, oraz ich rodzicami.

Prawdziwy Św. Mikołaj z Laponii oraz występy

Na scenie od samego początku w swoich saniach siedział prawdziwy Św. Mikołaj z długą brodą który przybył aż z Laponii . Między zdjęciami odbywały się różnego rodzaju występy dzieci, między innymi piosenki Świąteczne.

Pokaz pierwszej pomocy z udziałem Straży Pożarnej

Nie zabrakło również Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej, którzy prowadzili kurs pierwszej pomocy, sami również zachęcali odwiedzające osoby, by spróbowali swoich sił podczas wykonywania (RKO)-Resuscytacja Krążeniowo Oddechowa na fantomie. Dodatkowym atutem tych pokazów było pokazanie, jak w prawidłowy sposób pomóc osobie, której mogło coś utknąć w przełyku.

Magiczne chwile dla wszystkich

Ok godziny 15, na scenie pojawił się magik, który dał pokaz magii dla widzów, pokazy może nie byłyby tak udane, gdyby nie uczestnictwo dzieci, które świetnie sobie radziły i miały dużą frajdę.

poniżej prezentujemy dla Państwa fotorelację z tego wydarzenia, być może ktoś z Państwa właśnie znajdzie siebie na fotografiach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate » Tłumacz

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.